Ata Kız Yurdu Ata Kız Yurdu ata-kiz-yurdu-havuz Bahçe 3 Kişilik Oda ata-kiz-yurdu-oda ata-kiz-yurdu-yemekhane ata-kiz-yurdu-bahcesi Aktiviteler

     Biz ata kız yurdu olarak, 2011-2012 eğitim öğretim yılından bu yana tecrübeli ve profesyonel ekibimizle, siz değerli öğrencilerimizin yurt ihtiyacını karşılamak üzere hizmet vermekteyiz.

     Yurdumuz; faaliyete başlamasından bu yana yurt işletmeciliğinin verdiği avantaj ve itibarla, aile sıcaklığı, güven, huzur, başarı ve kaliteyi arayan öğrencilerin ve ailelerin memnuniyetini hedeflemektedir. Öğrenim hayatları boyunca genç kızlarımıza uygun koşullarda yaşamalarını sağlamayı amaç edindik.

     Yurt anlayışını bir adım öteye taşıyarak, kızlarımıza değer veriyor, onların evlerinde hissetmeleri için, aile sıcaklığını yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz. Onlara, Gençlik ve Spor Bakanlığı standartlarına bağlı kalarak, Atatürk’ün gösterdiği uygar, medeni ve çağdaş bir düşünce anlayışıyla hizmet sunuyoruz.

     Vatansever bir anlayışla, ülkemizin en büyük değerleri olan şehitlerimizin değerli kızlarına destek olmak amacıyla kurumumuz Beş Şehit Çocuğuna Burs Vermektedir. Geleceğimizin teminatı olan genç kızlarımıza destek olmak, onları hayatlarının geri kalan kısmında güçlü bireyler olarak görebilmek için elimizden geleni yapmaya hazırız.

     Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.